PetroviceHranice
11:5(4:2,3:1,4:2)
so 28. 9. 2024 17:00 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Národní liga, 3. kolo

Muži se i v druhém zápase sezóny trápili

Za třetím kolem Národní ligy se naši muži vydali do Petrovic u Karviné. Zápas se mužům nepovedl, a tak z něj odchází s prohrou 5:11.

Soupeři se podařilo vstřelit ze začátku tři góly, na které odpověděli Bitter a Andrýsek. Ke konci první periody zvládly Petrovice ještě vedení navýšit. Druhá třetina vypadala podobně- Tři góly Petrovic, za Hranice odpověděl Bitter. Na začátku poslední části přidaly Hranice na obrátkách, chybělo tomu jen přesnější zakončení. V 46. minutě soupeř znovu zdolal hranickou svatyni. Tímto gólem se hra znovu otevřela a Petrovice byly znovu při chuti. Do konce zápasu vstřelily ještě 3 branky. Konečné skóre zvládl ještě dvakrát kosmeticky upravit Bitter.

FBC Hranice 5:11 Z.F.K. Petrovice
Brankáři: Kosar - Škuta
Střely: 29- 49
(8' Bitter, 13' Andrýsek, 38' Bitter, 53' Bitter, 57' Bitter)

Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Důležitá výhra, která nám doufám pomůže i do dalších zápasů. Úvod z naší strany výborný, poté asi pětiminutové polevení, naštěstí soupeř pouze snížil. Poté opět větší kvalita na naší straně. Škoda, že jsme obdželi tolik branek. Jsem rád, že se poprvé prosadilo naše mládí - Olda a Nikolas. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.

Komentář hostů Rada Matěj (Trenér): Těžký zápas proti dobře připravenému soupeři, který nás díky zkušenostem a klidu na míči celkem snadno přehrával. Máme mladý tým, učíme se. Nevěšíme hlavy, makáme dál. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.