Dvě domácí výhry dorostenců

Družstvo dorostenců doplněno o pár dorostenek už mělo mít odehrané dva zápasy, které se ale musely odložit kvůli extrémním dešťům. Díky tomu mohli sezónu odstartovat na domácím turnaji.

V prvním zápase poměřili síly s Droždínem. Už ve třinácté sekundě zápasu se naši dorostenci radovali z prvního gólu. Zbytek první třetiny se dorosti spíše hledali a nechávali hrát soupeře, který v 8. minutě po dorážce vyrovnává. Do druhé třetiny dorosti nastoupili v trochu jiných formacích a hra se začala postupně zlepšovat a v závěru třetiny přišly dvě gólové odměny. Třetí část pak byla herně nejpovedenější, dorosti přežili oslabení a ještě přidali dva góly do branky soupeře.

Ve druhém zápase se dorosti utkali s vrstevníky z Vikýřovic. První třetina pokračovala stejně dobrým výkonem jak ve třetí třetině prvního zápasu, a tak po dvanácti minutách vedli 4:0. Druhá třetina už nebyla tak povedená jako ta první, asi hranické dorostence výsledek uspokojil, proto nechali soupeře více hrát a třetina tak skončila 1:1. Poslední část začala zbytečným faulem a možností trestného střílení pro soupeře. Naštěstí soupeř svou šanci nevyužil a hraničtí dorostenci po pomyslné facce ze začátku třetiny zase zapli své motory a nasázeli do soupeřovy branky další tří góly. Díky tomu po závěrečné siréně svítilo na tabuli 8:2 ve prospěch našich mladíků.

Úvodní zápasy tak ukázaly týmu dorostenců na čem je potřeba pracovat, aby splnili své předsezónní cíle. Děkujeme všem hráčům za jejich výkony a Vám všem, co na halu přišli osobně a fandili.