ČLÁNEK

• TRÉNINKY 2019

2019-01-02 07:39:43

INFORMACE

Vážení přátelé, pro všechny kategorie začínají tréninky od 3. ledna ve standardní časy. Starší žáci a dorost od středy 2. ledna. Hodně štěstí v novém roce.
  • 7. a 8. kolo Divize D

2018-10-29 18:18:27

MUŽI A

Fbc Hranice 8 vs. FBS Olomouc 4 03:02 Petr Velech (Radim Klimecký), 10:27 René Mikel (Lukáš Novosad), 15:54 Petr Velech (Radim Klimecký), 22:56 Marek Vraj (Petr Velech), 35:06 Marek Hloch (Jan Kolajta), 36:01 Štěpán Potsch (René Mikel), 39:01 Petr Velech (Radim Klimecký), 48:12 René Mikel (Štěpán Potsch) V sobotní večer se v hranické hale SC Naparia utkali domácí se čtvrtým týmem tabulky FBS Olomouc. Domácí si po většinu času utkání hlídali a soupeře z moravské metropole pouštěli pouze do ojedinělých šancí. Postupné navyšování skóré znamenalo pro hranické klid a potencionální jistotu zisku bodů. Kaňkou zápasu ovšem je poslední desetiminutovka, ve které se domácí nechali vyvést z koncentrace výroky rozhodčích a inkasovali dva góly ve vlastní přesilovce. Hráč utkání: Štěpán Panák Fbc Hranice 7 vs. SK K2 Prostějov 3 01:18 Radim Klimecký (Petr Velech), 11:39 Marek Vraj (Jan Kolajta), 12:02 Tomáš Václavík (Radim Klimecký), 18:15 Tomáš Václavík (Jiří Vraj), 28:51 Jan Kolajta (Marek Vraj), 50:38 Jan Kolajta (Marek Hloch), 56:25 René Mikel (Denis Drozd) Totožný zápas jako v sobotu domácí odehráli i v neděli dopoledne. Postupně vyhráli každou třetinu a po šedesáti minutách na ukazateli svítilo konečné skóré 7:3. V brance domácích se poprvé s sezóně objevil Jiří Křižan. Hráč utkání: Jiří Vraj